Çözüm Bina Yönetimi Sizlere Kalıcı Çözümler Sunar
Neden Kayseride Çözüm Bina Yönetimi Tercih Ediliyor
Neden Kayseride Çözüm Bina Yönetimi Tercih Ediliyor
Aidat ödememe, ortak alan işgalleri, kat maliklerinin savcılığa olan şikayetlerinde hukuki çözümler sunulması,
Gelir ve giderlerin günlük deftere kaydı, kolay bir şekilde tüm malikler tarafından web üzerinden görüntülenebilmesi
Aidatların tahsili için komşularınızın kapısında beklemeyecek makbuz düzenlemek zorunda kalmayacaksınız. Aidatınızı web sitemizden mail order sistemi sayesinde kredi kartı ile rahatça ödeyebileceksiniz.
Binanıza ait dilediğiniz biçimde bütçe raporlarını dijital ortamda dilediğiniz zaman görüntüleye bileceksiniz.
Bina görevlisi, güvenlik personeli ve diğer personellerinizin SGK, işe giriş bildirgelerini, aylık SGK bildirgelerini hazırlamakla uğraşmayacaksınız.
Personellerinizin işe giriş ve çıkışlarında bölge çalışma müdürlüklerine verilecek resmi evrakları tanzim etmekle uğraşmayacaksınız.
Kat Malikleri Kurulu Olağan ya da Olağanüstü toplantılarınızın ve alınan kararların kat mülkiyeti kanunu 'na uygun olup olmadığı hususunda kuşkularınız olmayacak.
İhtiyacınız olduğunda asansörcü, elektrikçi, tesisatçı gibi ustaları aramayacak, ödemelerini düşünmeyecek, yapılan işin sorumluluğunu taşımayacaksınız.
Ortak kullanım alanlarının (çatı, merdiven boşluğu, dış cephe gibi) bakım, onarım ve yenilemeleri için firma aramayacak, uygun teklifler almak için uğraşmayacaksınız.
Apartman, site yâda İş merkezinizin giderlerini kayıt altına almakla uğraşmayacak, denetimini siz yapacaksınız.
Yangın tüpleri dolumu, yangın dolapları çalışıyor mu diye düşünmeyeceksiniz.
Personelinizin yıllık izin formlarını hazırlamak, izne ayrıldığında hizmetlerin aksamamasını sağlamak gibi sorunlarla uğraşmayacaksınız.
Defterlerinizin yıllık noter tasdiki ile uğraşmayacaksınız.
Personelinize kıdem tazminatı fonu ayrılması gibi konuları dert etmeyeceksiniz.
Çözüm Yönetim olarak müşterilerimize ticari, endüstriyel ve perakende mülkleri için geniş bir yelpazede açılış öncesi, açılış süreci ve açılış sonrası mülk yönetimi ve danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. Mülkünüze özel, nitelikli ve tecrübeli saha ekibi, insan kaynakları uzmanlarımız tarafından özenle oluşturulur. Saha ekibimiz; kiralama, tesis yönetimi, finans, raporlama ve pazarlama konularında merkez ekibimiz tarafından maksimum seviyede desteklenir.
Web Sitemiz Hizmete Girmiştir
Web sitemiz yayına girmiştir. Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizi yayına aldık. Problemlerinize daha kalıcı çözüm
YAZININ DEVAMI
Çözüm Bina Yönetimi Tüm Hakları Saklıdır
Toplam : 186988 Çözüm Bina Yönetimi Kayseri, 444 5 702,Site Bina Yönetim Programı,Muhasebe Hukuk Danışmanlığı,Site Yönetim Sistemleri,Sigorta Hizmetleri,Periyodik Asansör Bakımları ve Arızaları, Isıtma Kazanları Periyodik Bakımları ve Arızaları,Brülör Kat Kaloriferi Radyatör Arızaları ve Uygulamaları,Sıhhi Tesisat Arızaları, Hidrofor ve Sirkülasyon Pompaları Arıza ve Yenileme Hizmetleri,Elektrik Tesisat Arızaları ve Görüntülü Diafon Kurulum Hizmetleri,Güvenlik, Alarm ve Yangın İhbar Sistemlerinin Kurulması,Periyodik Jenaratör Bakımları ve Arızaları,Ortak Anten Sistemlerinin Kurulması ve Periyodik Bakımı,Otomatik Bina Giriş Sistemleri Kurulması ve Arızalarının Giderilmesi,Otopark ve Bina Otomasyon Hizmetleri,Boya ve Dekorasyon Hizmetleri,Bahçe ve Peyzaj Düzenlemesi,Havuz ,Çatı Bakım ve Yenileme Hizmetleri,Periyodik Su Deposu Temizliği ve Bakımları,Dış Cephe Mantolama Sistemleri Isı ve Su Yalıtımı,Yangın Söndürme ve Önleme Tedbirleri,Bina Giriş Sistemleri (Posta Kutuları ve Duyuru Panoları,Ahşap Çatı Osb Arduvaz Kumlu Membran Uygulamaları,Baca Temizlik Hizmetleri ,Haşere İlaçlama Hizmetleri Karotcu,Karot delme,KAROT Aqua İhlas Su Arıtma Cihazı Ayhan Vural Web, Web Tasarımı